Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

Skóra niemowląt jest niezwykle delikatna i podatna na podrażnienia, dlatego potrzebuje niezwykłej pielęgnacji i ochrony. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze kosmetyki były łagodne i nie ingerowały w pH czy mikrobiom skóry dziecka. Wzbogaciliśmy je o substancje łagodzące takie jak pantenol, betainę, prebiotyki. Ponadto skorzystaliśmy z naturalnych włóknin roślinnych przy takich artykułach jak nawilżane chusteczki czy płatki kosmetyczne z troski o zdrową skórę, jak i o naturę.

KOSMETYKI DO MYCIA I KĄPIELI

Do wszystkich kosmetyków z tej kategorii zostały użyte łagodne substancje myjące – bez mydła, olejów mineralnych i silikonów. Aż 97% użytych składników pochodzi z natury. Zarówno żel do mycia ciała, płyn do kąpieli, jak i szampon nie powoduje łzawienia. Formuła o neutralnym pH pomaga zachować naturalną barierę ochronną dziecka. Żel do mycia i szampon zostały wzbogacone o łagodzący pantenol.

BAWEŁNIANE PŁATKI

Wielofunkcyjne płatki zostały wykonane ze 100% bawełny. Są niezwykle miękkie i delikatne – wprost stworzone do delikatnej pielęgnacji zarówno twarzy, jak i ciała niemowlaka od pierwszego dnia życia.

PATYCZKI KOSMETYCZNE

Patyczki kosmetyczne w wersji eko. Patyczek został wykonany z papieru, natomiast główka to 100% bawełny. Kształt główki patyczka zaprojektowany jest tak, aby zapewnić bezpieczną i komfortową pielęgnację.

CHUSTECZKI NAWILŻANE

Lupilu Sensitive Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci

Przeznaczone są do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Delikatnie oczyszczają oraz chronią mikrobiom skóry. Specjalnie opracowana formuła płynu nawilżającego zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Chusteczki wzbogacono o olej z nasion bawełny, prebiotyk (inulinę), alantoinę i pentanol, działają kojąco i nawilżająco. Wykonano je z innowacyjnej włókniny Tricell, charakteryzującej się chłonnością, miękkością i wytrzymałością. Jest to w 100% biodegradowalna włóknina pochodzenia roślinnego. Naturalne pH. Chusteczki nadają się do czyszczenia całego ciała, także twarzy i dłoni. Unikać kontaktu z oczami.

Text And Image Section

z olejem z nasion bawełny, prebiotykiem i pantenolem

❤ ochrona mikrobiomu skóry

❤ włóknina w 100% biodegradowalna, pochodzenia roślinnego

❤ 99% składników pochodzenia naturalnego

❤ bez mikroplastiku

❤ opakowanie w 100% do recyklingu

❤ bez mikroplastiku

❤ vegan friendly

Lupilu Comfort Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci

Przeznaczone są do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Delikatnie oczyszczają oraz chronią mikrobiom skóry. Specjalnie opracowana formuła płynu nawilżającego zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Chusteczki wzbogacono o ekstrakt z rumianku, prebiotyk (inulinę), alantoinę i glicerynę, działają łagodząco i nawilżająco. Wykonano je z innowacyjnej włókniny Tricell, charakteryzującej się chłonnością, miękkością i wytrzymałością. Jest to 100% biodegradowalna włóknina pochodzenia roślinnego. Neutralne pH. Chusteczki nadają się do oczyszczania ciała, także twarzy i dłoni. Unikać kontaktu z oczami.

Text And Image Section

z ekstraktem z rumianku, prebiotykiem, gliceryną

❤ ochrona mikrobiomu skóry

❤ włóknina w 100% biodegradowalna, pochodzenia roślinnego

❤ 99% składników pochodzenia naturalnego

❤ opakowanie w 100% do recyklingu

❤ bez mikroplastiku

❤ vegan friendly

Lupilu Ultra Sensitive Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci

Bawełniane chusteczki nawilżane Lupilu Ultra Sensitive przeznaczone są do delikatnej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Chronią naturalny mikrobiom skóry oraz wrażliwe miejsca przed podrażnieniami. Działają kojąco i pozostawiają uczucie odpowiedniego nawilżania skóry. Płyn nawilżający zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, prebiotyk (inulinę), pantenol oraz betainę. Dodatkowo został on wzbogacony o organiczny ekstrakt z rumianku oraz organiczną oliwę z oliwek. Chusteczki wykonane w 100% z naturalnych, biodegradowalnych włókien bawełny charakteryzują się niezwykłą miękkością, delikatnością i chłonnością. Chusteczki nadają się do oczyszczania całego ciała, także twarzy i dłoni. Unikać kontaktu z oczami.

Text And Image Section

100% bawełniana chusteczka

❤ z organicznym ekstraktem z rumianku oraz organiczną oliwą z oliwek

❤ prebiotyk pantenol betaina

❤ ochrona mikrobiomu skóry

❤ 99% składników pochodzenia naturalnego

❤ włóknina w 100% biodegradowalna

❤ opakowanie w 100% do recyklingu, bez mikroplastiku

❤ vegan friendly

Lupilu Natural Care Chusteczki nawilżane dla niemowląt i dzieci

Przeznaczone są do delikatnej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci już od pierwszych dni życia. Chronią naturalny mikrobiom skóry oraz wrażliwe miejsca przed podrażnieniami. Działają kojąco na skórę i łagodnie ją oczyszczają. Płyn nawilżający zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego, prebiotyk (inulinę), glicerynę oraz betainę. Dodatkowo został on wzbogacony o organiczny sok z liści aloesu, organiczną oliwę z oliwek oraz olej z nasion bawełny. Chusteczki wykonane w 100% naturalnych, biodegradowalnych włókien bawełny charakteryzują się niezwykłą miękkością, delikatnością i chłonnością. Chusteczki nadają się do oczyszczania całego ciała, także twarzy i dłoni. Unikać kontaktu z oczami.

Text And Image Section

100% bawełniana chusteczka

❤ organiczny aloes, organiczna oliwa z oliwek, olej z nasion bawełny

❤ prebiotyk, betaina, gliceryna

❤ ochrona mikrobiomu skóry

❤ 99% składników pochodzenia naturalnego

❤ włóknina w 100% biodegradowalna pochodzenia roślinnego

❤ opakowanie w 100% do recyklingu, bez mikroplastiku

❤ vegan friendly

Text And Image Section

96% Testerek uznało, że Lupilu Chusteczki Nawilżane całkowicie spełniły lub przerosły ich oczekiwania.

Jaka według Testerek jest chusteczka Lupilu?

 • 1
  Chusteczka LUPILU

  Jest dobrze nawilżona

 • 2
  ​Chusteczka LUPILU

  Jest bardzo przyjemna, miękka i delikatna w dotyku

 • 3
  Chusteczka LUPILU

  Jest o delikatnym, ale bardzo miłym zapachu

Jak wypadają Lupilu Chusteczki Nawilżane na tle konkurencji?

Jak wypadają Lupilu Chusteczki Nawilżane na tle konkurencji?

 • 71% Testerek

  uznało, że są lepsze niż inne tego typu produkty

 • 96% Ekspertek

  zdeklarowało, że chętnie kupią produkt ponownie.

 • 97% Testerek

  poleciłoby produkt innym mamom.

A jak dzieci reagowały na używane Lupilu Chusteczki Nawilżane?

 1. 81% maluchów

  81% maluchów

  czuło się bardzo komfortowo

 2. 96% pociech

  96% pociech

  miało delikatnie i skutecznie oczyszczoną skórę ze wszelkich zabrudzeń

 3. 98% maleństw

  98% maleństw

  nie miało żadnych podrażnień