Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

BIO dla brzuszka maluszka

Do żywienia niemowląt i dzieci przywiązujemy olbrzymią wagę. Dlatego wszystkie proponowane przez Lupilu produkty są w jakości BIO. Co to oznacza? Składniki pochodzą wyłącznie z najlepszych, certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Zdecydowaliśmy się również na receptury bez dodatku cukrów, konserwantów i barwników. A wszystko to z troski o młode, rozwijające się brzuszki. Dodatkowo każdy produkt posiada oznaczenie, dzięki któremu będzie ci łatwo dopasować obiadek, deserek czy przekąskę do wieku dziecka.

OBIADKI

Gotowe obiadki Lupilu możesz wybierać pod kątem smaku, jak i wieku dziecka. Te z najprostszym składem przeznaczone są dla niemowląt zaczynających przygodę z rozszerzaniem diety. Te z bogatszą recepturą są dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

DESERKI

Owocowe musy Lupilu w jakości BIO w bogatej ofercie smakowej. Co je wyróżnia? Skład, który sprawia, że rodzice i dzieci siegają po naturalną, smaczną przekąskę oraz praktyczne opakowania - idealne na spacery i wycieczki.

PRZEKĄSKI

Wśród przekąsek Lupilu znajdziesz: BIO ciasteczka w dwóch smakach – owsiane i orkiszowe w kształcie idealnym dla dziecięcych rączek, BIO batonik owocowy – banan, jabłko, aronia oraz BIO batonik owocowy - gruszkowo-bananowy.