Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

GRILLMEISTER

Marka zawsze udanych wieczorów przy grillu

GRILLMEISTER

Jakość GRILLMEISTER

Text And Image Section

Produkty GRILLMEISTER są przeznaczone dla wszystkich miłośników grilla, którzy lubią codziennie rozgrzewać grilla i wypróbowywać różnorodne przepisy wymagające przygotowania na ogniu. Niezależnie od tego, czy na zewnątrz, w pomieszczeniu, zimą czy latem - GRILLMEISTER oferuje duży wybór grilli gazowych, elektrycznych i węglowych oraz akcesoriów, dzięki czemu możesz realizować swoją ognistą pasję do gotowania w dowolnym miejscu i czasie.


Różnorodność grillowanych potraw, czy to przystawka, danie główne czy deser, pozwoli zaspokoić każde gusta. Z odpowiednim grillem nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł spędzić najbliższy wieczór przy grillu - czas, aby włączyć ogień, gaz lub prąd!

Co nas wyróżnia?

  1. Wysoka jakość

    Dzięki starannie dobranym materiałom produkty GRILLMEISTER oferują wysoką jakość wszystkich produktów do grillowania i rodzajów grilla, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie w przygotowaniu grillowego menu.

  2. Trwałość

    GRILLMEISTER oferuje wszystko, co potrzebne do grillowania. Materiały są wytrzymałe i przeznaczone do wieloletniego użytkowania. Twoja „kuchnia na świeżym powietrzu”, czy to grill gazowy, elektryczny czy na węgiel drzewny, wszystkie one zachwycają swoją trwałością.

  3. Świetny stosunek jakości do ceny

    Sprzęt do grillowania firmy GRILLMEISTER przekonuje optymalnym stosunkiem ceny do jakości. Jako niedrogą alternatywę GRILLMEISTER oferuje szeroką gamę produktów dla początkujących grillowiczów i profesjonalistów BBQ.

GRILL I AKCESORIA DO GRILLA - Wszechstronne gotowanie

Text And Image Section

Wieczór zakończ komfortowo przy grillu lub zaserwuj obiad w niedzielę z grilla w ogrodzie. Grillowanie jest atrakcją o każdej porze dnia i przekonuje różnorodnością potraw i użytych składników. Mięso, ryby, warzywa, pizzę i wiele więcej można błyskawicznie przygotować na grillu dzięki odpowiednim akcesoriom.


Czy wiesz, że ...

Skrobia ziemniaczana ma takie samo działanie jak olej, ale nie jest palna. Jeśli więc przetniemy ziemniaka na pół i nakłujemy go widelcem, możemy płaską stroną pocierać go o rozgrzany ruszt, tworząc dzięki skrobi naturalną powłokę nieprzywierającą.