Ta przeglądarka nie jest przez nas wspierana!
       Aby wyświetlić stronę poprawnie, użyj jednej z następujących przeglądarek:Uwaga!Jeśli będziesz kontynuować za pomocą tej przeglądarki, Twoje zakupy mogą się nie udać :(

       Firma Grizzly Tools GmbH & Co. KG ostrzega klientów przed dalszym korzystaniem z artykułu „Akumulatorowa dmuchawa do liści“ marki „Parkside“ o numerze (IAN) 380762_2110.

       Großostheim, 14 listopada 2022 r. Firma Grizzly Tools GmbH & Co. KG w trosce o bezpieczeństwo konsumentów wycofuje obecnie z rynku artykuł „Akumulatorowa dmuchawa do liści“ marki „Parkside“ o numerze (IAN) 380762_2110 (patrz tabliczka znamionowa).


       W jednostkowych przypadkach w artykule o powyżej podanym numerze nie można wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia ryzyka pożarowego. Firma Grizzly Tools GmbH & Co. KG prosi zatem wszystkich klientów o zastosowanie się do niniejszego wycofania i zaniechanie dalszego użytkowania produktu oraz usunięcie z niego akumulatora.


       Artykuł był sprzedawany w sklepach Lidl w Polsce. Można go oddać w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.


       Wycofanie dotyczy wyłącznie artykułu „Akumulatorowa dmuchawa do liści“ marki „Parkside“ o numerze (IAN) 380762_2110 (patrz tabliczka znamionowa). Inne artykuły marki „Parkside“, a w szczególności pozostałe produkty firmy Grizzly Tools GmbH & Co. KG, nie są objęte wycofaniem.


       Firma Grizzly Tools GmbH & Co. KG przeprasza wszystkich klientów, którzy kupili wskazany produkt, za powstałe niedogodności.

       BLACK WEEK

       Nasze kategorie