Lidl mądry wybór
Główna treść
saguaro-lidl.pl
saguaro-lidl.pl

Saguaro

Woda jest podstawowym składnikiem do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wpływa ona na prawidłowy przebieg procesów trawiennych, poprawia metabolizm, oczyszcza organizm z toksyn, redukuje zmęczenie i dodaje energii. W naszej ofercie znajdują się wody mineralne i źródlane w wygodnych, zoptymalizowanych butelkach.

saguaro-lidl.pl
saguaro-lidl.pl

Saguaro Woda źródlana

Woda charakteryzuje się delikatnym smakiem, idealna do parzenia kawy i herbaty oraz potraw, również dla niemowląt. Jest znakomitym źródłem nawodnienia organizmu. Jest całkowicie bakteriologicznie czysta. Woda dostępna jest w butelkach o pojemnościach: 1,5 l i 6 l.

saguaro-lidl.pl

Saguaro Napój smakowy

Napój smakowy zrobiony jest na bazie naturalnych aromatów. Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, także sztucznych substancji słodzących. Wspaniale gasi pragnienie!

saguaro-lidl.pl

Saguaro Woda mineralna

Naturalna woda mineralna należy do wód średniozmineralizowanych. Wydobywana jest w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jednym z najczystszych ekologicznie rejonów Polski. Woda Saguaro cechuje się niską zawartością sodu, więc może być polecana również dzieciom, osobom ze schorzeniami nerek i nadciśnieniem oraz osobom dbającym o ograniczenie soli w diecie. 

saguaro-lidl.pl

Saguaro Woda źródlana, niegazowana dla dzieci

Posiada niski stopień mineralizacji. Wodę czerpiemy z obrzeży Słowiańskiego Parku Narodowego, co gwarantuje jej ekologiczną czystość. Produkt polecany jest dzieciom od pierwszych dni życia, co potwierdza pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka. Jest bezpieczną i zdrową bazą do przygotowywania posiłków i napojów dla niemowląt. Doskonale sprawdza się jako zdrowy napój dla starszych dzieci – jest to alternatywa dla słodkich napojów. Stanowi znakomite uzupełnienie diety mam karmiących oraz kobiet w ciąży, a także mam, które po porodzie chcą odzyskać szczupłą sylwetkę. Produkt dostępny jest w butelce 0,33 l z wygodną i bezpieczną nakrętką typu sport cap.

saguaro-lidl.pl

Saguaro Napój smakowy gazowany

Napój nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, a także sztucznych substancji słodzących. Dostępny w butelce o pojemności 1,5l o smaku: pomarańczowym, cytrynowym, grejpfrutowym, owoce leśne oraz w butelce o pojemności 0,5l o smaku: malinowym, owoce leśne, grejpfrutowym.

saguaro-lidl.pl saguaro-lidl.pl saguaro-lidl.pl