Lidl mądry wybór
Główna treść
rzeznik-lidl.pl
rzeznik-lidl.pl

Rzeźnik

Jakość i świeżość produktów jest dla nas najważniejsza. Drób i wieprzowinę dostarczamy do naszych magazynów codziennie prosto od polskich dostawców. Stosowany szczelny system pakowania MAP gwarantuje zachowanie świeżości mięsa. Starannie wyselekcjonowane obróbki są pod stałym nadzorem działu jakości, badane w akredytowanych laboratoriach. Dzięki wyraźnie widocznej dacie ważności do spożycia możesz mieć pewność, że kupowane przez Ciebie mięso jest świeże i najwyższej jakości.

Rzeznik-lidl.pl
Rzeznik-lidl.pl

Rzeźnik Filet z piersi kurczaka

Filety z piersi kurczaka są wyprodukowane i zapakowane przez profesjonalnych producentów, w tackach gwarantujących higieniczność, jakość i świeżość. Jest to produkt z najniższą zawartością tłuszczu spośród wszystkich rodzajów mięs. Wyrób z polskiej hodowli.

Rzeznik-lidl.pl

Rzeźnik Schab wieprzowy bez kości, w plastrach

Schab bez kości w plastrach jest wyprodukowany przez profesjonalnych producentów. Pakowany w tacce zabezpieczającej, gwarantującej higieniczność, jakość i świeżość. Jest to produkt z najniższą zawartością tłuszczu spośród wszystkich elementów tuszy wieprzowej. Najszlachetniejszy spośród wszystkich elementów wieprzowych. Przez kucharzy uważany za najlepszy produkt kulinarny spośród elementów wieprzowych.

Rzeznik-lidl.pl

Rzeźnik Filet z kaczki

Filet z kaczki to jedyny w swoim rodzaju element z kaczki o nietuzinkowym smaku. Idealnie nadaje się na ekskluzywne przyjęcie, rodzinny obiad, a także grill party. Możemy go podać na wiele różnorakich sposób. Daj się ponieść swoim kulinarnym fantazjom! Zapakowany w tacce zabezpieczającej, gwarantującej higieniczność, jakość i świeżość.

Rzeznik-lidl.pl

Rzeźnik Sznycle z piersi indyka

Sznycle z piersi indyka to najwyższej jakości świeże plastry z fileta indyczego. Produkt w 100% pochodzenia polskiego, z gwarancją jakości na każdym etapie powstawania. Mięso indyka jest odżywcze, lekkostrawne, a także ze względu na bardzo niską zawartość tłuszczu – jest niskokaloryczne.

Rzeznik-lidl.pl Rzeznik-lidl.pl Rzeznik-lidl.pl