Lidl mądry wybór
Główna treść
ryneczek-lidla-lidl.pl
ryneczek-lidla-lidl.pl

Ryneczek Lidla

Ryneczek Lidla oferuje ogromny wybór wysokiej jakości świeżych owoców i warzyw oraz ziół i kwiatów w supercenach. Specjalnie wybierane produkty, pochodzące z najlepszych upraw, głównie od polskich dostawców.

ryneczek-lidla-lidl.pl
ryneczek-lidla-lidl.pl

Dowiedz się więcej

1. Codziennie dostarczamy świeże owoce, warzywa i zioła.

2. Dbając o najwyższą jakość produktów zapewniamy zachowanie prawidłowej temperatury od momentu wytworzenia artykułu aż do chwili jego pojawienia się w koszu zakupowym.

3. W naszej ofercie znajdziecie również BIO produkty. Pochodzą one z certyfikowanych upraw, dzięki czemu są całkowicie zdrowe. Ich produkcja odbywa się w gospodarstwach, które funkcjonują według zasad racjonalnego i odpowiedzialnego wykorzystywania energii i zasobów naturalnych. Również nasze sklepy są przystosowane do przechowywania warzyw i owoców BIO. Kupując je możesz mieć pewność, że to mądry wybór!

4. Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom i potrzebom oferujemy różne formy sprzedaży produktów. Możecie sami zadecydować o liczbie zakupionych artykułów lub też wybrać już spakowane.

ryneczek-lidla-lidl.pl
ryneczek-lidla-lidl.pl

Sałata 3 rodzaje

Ciesz się trzema rodzajami sałat: dębolistnej czerwonej, zielonej i sałaty karbowanej, które dostarczają nie tylko miłych wrażeń estetycznych, lecz przede wszystkim smakowych! Doskonale dobrana kompozycja gwarantuje do tego pakiet witamin i minerałów na każdy dzień!

ryneczek-lidla-lidl.pl

Kukurydza

Idealnie nadaje się jako pożywna przekąska między posiłkami lub dodatek do zup czy dań mięsnych. Świeże kolby gotuje się w wodzie, można też je grillować. W kukurydzę warto również wzbogacać potrawy z roślin strączkowych.

ryneczek-lidla-lidl.pl

BIO marchew

Kupując BIO marchew możesz mieć pewność, że jest ona całkowicie zdrowa i naturalna. Pochodzi ona z upraw, w których nie stosuje się oprysków chemicznych, nawozów sztucznych, stymulatorów wzrostu, modyfikacji genetycznych i konserwantów.

ryneczek-lidla-lidl.pl

Bazylia

Tak jak wiele innych ziół bazylię można wykorzystywać zarówno świeżą, jak i suszoną. Jest ona doskonałym dodatkiem do wielu potraw, szczególnie dobrze komponuje się z pomidorami. Świeżą bazylię należy dodawać do potraw dopiero pod koniec gotowania, gdyż w ten sposób zachowa ona najwięcej zdrowotnych właściwości.

ryneczek-lidla-lidl.pl

Ziemniaki

Młode ziemniaki można jadać wraz z cienką, delikatną skórką, natomiast te bardziej dojrzałe należy przed spożyciem obrać. Przy zakupie ziemniaków należy wybierać twarde, zdrowe, kształtne, o przyjemnym aromacie i nieuszkodzone mechanicznie.

ryneczek-lidla-lidl.pl

Borówka

Przypomina ona kształtem leśne jagody, lecz jej owoce są jednak dużo większe, nie brudzą tak jak jagody i zwykle są od nich słodsze. Borówki można spożywać na surowo, lecz doskonale nadają się także do innego wykorzystania, np. w wypiekach lub przetworach. Borówki można dodać także do dań mięsnych.

Winogrono

W kuchni winogrona wykorzystywane są najczęściej w stanie surowym, lecz świetnie nadają się również do produkcji soków, dżemów i galaretek. Suszone winogrona, czyli rodzynki, stosuje się do wypieków oraz jako dodatek do wytrawnych potraw. Z pestek winogron uzyskuje się natomiast olej, wysoko ceniony w gastronomii oraz przemyśle kosmetycznym. Ze względu na dużą zawartość cukru winogrona z powodzeniem zastępują słodkie przekąski.

ryneczek-lidla-lidl.pl

Jabłka

Jabłonie występują w najróżniejszych odmianach, jest ich ponad 10 tys. Jabłka czerwone są niezwykle soczyste i chrupkie. Wybierając jabłka w sklepie, należy kupować twarde, jędrne owoce, bez brązowych plam – takie można dłużej przechowywać. Jabłka pozostawione w temperaturze pokojowej dojrzewają szybciej niż te przechowywane w lodówce. Jabłka stanowią wartościową przekąskę, mogą być też składnikiem deserów, surówek, dodatkiem do potraw.

ryneczek-lidla-lidl.pl ryneczek-lidla-lidl.pl ryneczek-lidla-lidl.pl