Lidl mądry wybór
Główna treść

Lidl co rock'u na Woodstock'u

Woodstock 2015 - Lidl.pl

WOODSTOCK 2015 – DZIĘKUJEMY!

Kilkaset osób w jednym miejscu, mnóstwo uśmiechu, zabawy i moc pozytywnej energii. Wszystko to na naszej „Rockowej Wyspie Lidla”, którą zorganizowaliśmy już piąty raz, by podziękować Wam za zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy podczas XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dzięki klientom i pracownikom firmy Lidl, w ciągu 6 lat wspólnego grania ,udało nam się przekazać na rzecz fundacji łącznie 8,8 mln zł. Tegoroczny Festiwal dobiegł końca, ale niesamowite wspomnienia zostaną z nami na długo. Dziękujemy, że byliście tam z nami!

Nasz rockowy sklep ruszył już 27 lipca o godzinie 12:00. Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o Was. Nie musieliście dźwigać ciężarów z domu i opuszczać terenu festiwalu, by zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty. W naszym asortymencie znalazły się m.in. świeże owoce, warzywa i chrupiące pieczywo. Łącznie sprzedaliśmy ponad pół miliona sztuk ciepłego pieczywa. Z wielką chęcią gasiliście pragnienie owocowymi, zimnymi sokami i oczywiście wodą. Wszystkie zrobione w naszym sklepie zakupy, nosiliście w naszych designerskich EKO-torbach, których przygotowaliśmy w tym roku ponad 150 tysięcy. Mimo że kolejki do sklepu były długie, po raz kolejny pokazaliście, że na Woodstocku po prostu nie da się nudzić. Nawet stojąc w kolejce, nie brakowało Wam pozytywnej energii i optymizmu.

W tym roku mogliśmy bawić się razem w jeszcze większym gronie, ponieważ powiększyliśmy naszą strefę chill out. Dzięki temu, w trakcie festiwalu odwiedziło nas ponad 14 000 gości. Wspólnie udowodniliśmy, że nasza słoneczna wyspa, to idealne miejsce na zabawę, relaks i odpoczynek. Każdego ranka spotykaliśmy się w strefie przygotowywania śniadań, gdzie mogliście wzbogacić swoje posiłki o udostępnione przez nas świeże zioła z Ryneczku Lidla i przyprawy. Było smacznie i kolorowo. Na każdego, kto w naszym sklepie wydał 30 złotych, czekała darmowa kawa w barze kawowym, przygotowana przez profesjonalnych baristów. Drugi rok z rzędu, wielkim sukcesem okazał się nasz bar witaminowy. Przejechaliście wspólnie setki kilometrów na stacjonarnych rowerach, w celu zdobycia świeżo-wyciskanych soków. Wydaliśmy ich w tym roku ponad 1,5 tys. W naszej strefie chill out cały czas coś się działo! Była poranna joga, lubiane przez Was warsztaty bębniarskie i mnóstwo sportowych animacji, przy których nie brakowało śmiechu i wygłupów. W organizowanych konkursach i turniejach piłkarzyków, mogliście wygrać nagrody. Niektórym z Was udało się opuścić strefę z naszymi EKO-torbami, pełnymi smakołyków. Mamy nadzieję, że na długo utkwi Wam w pamięci zabawa na „Festiwalu Kolorów”. Dzięki niej, nasza strefa przez kilka chwil mieniła się wszystkimi kolorami tęczy, a energia i emocje jakie towarzyszyły wspólnej zabawie, trudno opisać!

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę na XXI Przystanku Woodstock. Jesteśmy wdzięczni za każdy uśmiech, pozytywne słowo i Wasz optymizm, który każdego dnia jeszcze bardziej rósł w siłę.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć i woodstockowego filmiku. Przeżyjmy to jeszcze raz!

0
0
0
Woodstock - mapa - lidl.pl

 

 

 

0
0
0
0
0
0