Lidl mądry wybór
Główna treść

Po pierwsze jakość

Po pierwsze jakość - Lidl.pl

Wysoką jakość produktów osiągnęliśmy dzięki sprawowanej kontroli zarówno przez jednostki wewnętrzne, jak i specjalistyczne, niezależne, renomowane instytuty zewnętrzne.

Rezultatem przeprowadzonych przez nas badań i testów są liczne certyfikaty jakości przyznawane naszym produktom. W 2015 roku zleciliśmy 5000 analiz jakościowych w zewnętrznych, akredytowanych laboratoriach w Polsce i zagranicą.

Bezpieczeństwo i satysfakcja Klienta są dla nas sprawą priorytetową. Motywem przewodnim naszej kontroli jakości jest perfekcja! Koszule, patelnie, zabawki lub urządzenia elektryczne - wszystkie produkty podlegają kontroli jakości, która nie zna kompromisów! Już przed samym procesem produkcji dokładnie sprawdzamy materiały, design i jakość wykończenia. Wszystko musi odpowiadać naszym wymogom. Dopiero gdy nasze standardy zostaną osiągnięte, rozpoczyna się produkcja. Kontrole jakości przeprowadzane są również na bieżąco w czasie produkcji, tak aby osiągnąć optymalny wynik. Ale to nie wszystko: gotowe produkty są ponownie dokładnie sprawdzane przez naszą kontrolę jakości. Chcemy, aby Państwo w każdej sytuacji mieli pewność, że nasze produkty to bezpieczeństwo i najwyższa jakość.