Lidl mądry wybór
Główna treść
Pilos - Lidl.pl
Pilos - Lidl.pl

Pilos

Marka Pilos to linia wysokiej jakości produktów mlecznych, wytwarzanych głównie z polskiego mleka. Dedykowane artykuły marki są dostarczane przez znanych polskich oraz zagranicznych producentów, którzy mogą pochwalić się certyfikatami żywności. Współpracujemy z dużymi dostawcami o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.

Kierując się potrzebami konsumentów nieustannie powiększamy i urozmaicamy swoją ofertę. Nasz asortyment liczy szeroką gamę produktów mlecznych - od jogurtów naturalnych, pitnych, owocowych, typu greckiego, przez serki homogenizowane, twarogowe, wiejskie, mascarpone, po sery sałatkowe i bałkańskie. W ofercie znajdują się również kaszki, desery, serniczki, maślanki, kefiry, napoje mleczne, mleko, chłodniki, śmietany, twarogi i twarożki.

Pilos - Lidl.pl
Pilos - Lidl.pl
Pilos - Lidl.pl
Pilos - Lidl.pl
Pilos - Lidl.pl

Pilos Serek wiejski lekki

Ziarnisty ser twarogowy zanurzony w śmietance. Jego zawartość tłuszczu obniżona jest o 50% w stosunku do wersji klasycznej. Serek jest całkowicie naturalny, o niskiej zawartości sodu. Wyprodukowany wyłącznie z polskiego mleka.

Pilos - Lidl.pl

Serek waniliowy Amelia Pilos

Serek homogenizowany Amelia jest produkowany z polskiego mleka.  Charakteryzuje się on wyraźnym smakiem i aksamitną konsystencją, a kruszona wanilia dodawana do produktu zapewnia mu delikatny i naturalny aromat. Zaletą serka Amelia jest to, że nie zawiera żelatyny.
 
Serek Amelia w kwietniu 2016 roku został odznaczony godłem „Teraz Polska”. Konkurs Teraz Polska od blisko 26 lat wyłania z rynku najlepsze jakościowo produkty pochodzenia polskiego.

Pilos - Lidl.pl

Pilos Maślanka żeglarska naturalna 1,5%

Maślanka naturalna to doskonały, aromatyczny, orzeźwiający napój mleczny o lekko kwaskowym smaku, spełniający wymagania smakoszy w każdym wieku.   
Odpowiednio dobrane szczepy bakterii fermentacji mlekowej nadają maślance aksamitną konsystencję i niepowtarzalny smak. Maślanka o niskim poziomie tłuszczu (1,5 g w 100 ml produktu).

Pilos - Lidl.pl

Pilos Kefir naturalny 1,5%

Wysoka jakość produktu uzyskana dzięki użyciu najlepszych  surowców i wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń. Produkt o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka. Napój może być spożywany samodzielnie lub jako podstawa posiłku, np. chłodnik.

Pilos Serek typu włoskiego

Delikatny serek typu włoskiego, nie zawiera konserwantów. Może być spożywany zarówno na słono, jak i na słodko. Produkowany z serwatki z dodatkiem mleka krowiego oraz śmietanki pasteryzowanej.

Pilos - Lidl.pl

Pilos Fromello serek twarogowy

Fromello to świeży, puszysty serek do smarowania pieczywa (i nie tylko!), dostępny w czterech smakach: śmietankowym, pomidorowym z chili, ze szczypiorkiem oraz z chrzanem. Wyprodukowany został na bazie twarogowego serka śmietankowego.

Pilos - Lidl.pl Pilos - Lidl.pl Przepisy - Kuchnia Lidla.pl