Lidl mądry wybór
Główna treść
Pikok-lidl.pl
Pikok-lidl.pl

Pikok

W ofercie marki Pikok znajdują się kabanosy, salami, mięsne przekąski, szynki, schaby, pasztety, parówki i wiele innych mięsnych specjałów w najlepszej jakości od sprawdzonych dostawców. Odpowiadając na potrzeby wymagających klientów, marka zadbała o to, aby każdy koneser smaku i jakości znalazł coś dla siebie.

Pikok-lidl.pl
Pikok-lidl.pl
Pikok-lidl.pl

Pikok Kiełbasa sucha z szynki

Kiełbasa sucha z szynki jest przygotowywana według specjalnie opracowanej receptury. Szynka powstała ze specjalnie wyselekcjonowanego mięsa w najwyższej jakości. Charakteryzuje się intensywnym aromatem i niezwykłą kruchością. Za smak kiełbasy odpowiada nie tylko jakość mięsa, ale także odpowiednio dobrane przyprawy. Zanim produkt trafi na półkę sklepową jest poddawany skrupulatnej kontroli jakości. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do kanapki, szybka przekąska czy też przystawka na przyjęciu.

Pikok - Lidl.pl

Pikok Pure Parówki z szynki

Pikok Pure to wyjątkowe parówki, które są produkowane z najwyższej jakości surowca, estetycznie podane oraz wygodne w użyciu. Nie zawierają żadnych substancji konserwujących, sztucznych barwników, fosforanów, glutaminianu monosodowego oraz glutenu. Idealne jako przekąska, nawet dla najmłodszych dzieci. W celu osiągnięcia jak najwyższej jakości produktu, proces produkcyjny objęty jest ścisłym nadzorem i wyjątkowo surowymi procedurami kontroli jakości.

Pikok-lidl.pl

Pikok Kabanosy wieprzowe z dodatkiem mięsa wołowego

Nasze kabanosy to smaczny i wysokiej jakości produkt, wytwarzany z najlepszego mięsa i starannie dobranych składników. Cienkie i wyjątkowo kruche kabanosy PIKOK w wygodnych paczkach są idealne jako przekąska do szkoły, domu czy na imprezę.

Pikok-lidl.pl Pikok-lidl.pl Pikok-lidl.pl