Lidl mądry wybór
Główna treść
nautica-lidl.pl
nautica-lidl.pl

Nautica

Nautica to szeroki wybór ryb w puszkach w przystępnej cenie. Oryginalna receptura konserw daje doskonały, niezapomniany smak. Dbając o wygodę naszych klientów zastosowaliśmy łatwootwieralne opakowania.

nautica-lidl.pl
nautica-lidl.pl

Nautica Filety śledziowe w sosie pomidorowym

Filety śledziowe w sosie pomidorowym charakteryzują się delikatną strukturą mięsa i pysznym wyrazistym smakiem podkreślonym przez gęsty, aromatyczny sos.

nautica-lidl.pl

Nautica Filety z makreli w sosie pomidorowym

Wyprodukowane z makreli Scomber Scombrus, która jest szczególnie ceniona ze względu na wartości smakowe i odżywcze. Sos o aksamitnej kremowej konsystencji i charakterystycznym pomidorowym smaku znakomicie współgra z rybą, podkreślając jej walory.

nautica-lidl.pl

Nautica Filet wędzony z pstrąga

Produkt wysokiej jakości, charakteryzujący się niezwykle delikatnym smakiem. Dzięki zastosowaniu naturalnego procesu wędzenia drewnem bukowym, mięso ryby zachowuje swoją soczystość. Filet dostępny w wersji naturalnej lub z dodatkiem przypraw.

nautica-lidl.pl

Nautica Filety z makreli

Swój niepowtarzalny smak i zapach filet zawdzięcza naturalnemu procesowi wędzenia na gorąco drewnem olchowo-bukowym. Dostępny jest w trzech wariantach: w wersji naturalnej, z ziołami prowansalskimi oraz z pieprzem. 

nautica-lidl.pl nautica-lidl.pl nautica-lidl.pl