Lidl mądry wybór
Główna treść
mikado-lidl.pl
mikado-lidl.pl

Mikado

Oferujemy gotowe produkty typu fix oraz wszelkiego rodzaju sosy, które dodadzą charakteru każdej potrawie. W ofercie znajdują się również artykuły dla dzieci, nie zawierające konserwantów i sztucznych barwników. Dzięki jednorodnej linii opakowań z łatwością znajdziesz ulubiony produkt na półce.

mikado-lidl.pl
mikado-lidl.pl
mikado-lidl.pl

Mikado Ketchup

Swój instensywny pomidorowy smak zawdzięczają wysokiej zawartości pomidorów - niemal 200g pomidorów na 100g produktu. Idealna konsystencja dostępna jest w dwóch wariantach: łagodnym i pikantnym. Oba doskonale nadają się do podkreślenia smaku złocistych frytek czy rozgrzania atmosfery przy chrupkich nuggetsach. Dzięki procesowi produkcji z wykorzystaniem pasteryzacji oraz hermetycznemu zamknięciu, sos nie zawiera konserwantów.

mikado-lidl.pl

Ketchup Mikadek

Pyszny i delikatny, przeznaczony dla namłodszych. Intensywnie pomidorowy, zawierający aż 194g pomidorów na 100g produktu. Jest produktem bezglutenowym, wzbogaconym w wapń i żelazo. Zastosowanie wysokiej jakości koncentratu pomidorowego i zaawansowego procesu technologicznego sprawia, że Mikadek nie zawiera substancji zagęszczających. Dzięki procesowi produkcji z wykorzystaniem pasteryzacji oraz hermetycznemu zamknięciu, sos nie zawiera konserwantów.

mikado-lidl.pl

Mikado Majonez klasyczny

To gęsty, kremowy majonez na bazie oleju rzepakowego i wysokiej zawartości żółtka, bez dodatku substancji konserwujących. Jest doskonałym podkreśleniem smaku jaj, wędlin i sałatek. Receptura stworzona na podstawie składników najwyższej jakości, przekłada się na subtelny smak i lekką, aksamitną konsystencję, idealną do wzbogacenia Twoich wyjątkowych potraw.
 

mikado-lidl.pl

Mikado Musztarda francuska Dijon

Musztardy produkowane są we Francji, dzięki czemu zachowują niepowtarzalny smak, typowy dla regionu Dijon. Musztard Dijon wyróżnia lekko słony smak, o gładkiej i kremowej konsystencji.

mikado-lidl.pl mikado-lidl.pl mikado-lidl.pl