Lidl mądry wybór
Główna treść
Płatność kartami płatniczymi

Płatność kartami płatniczymi

 We wszystkich sklepach Lidl można płacić za zakupiony towar kartą płatniczą, dzięki temu podczas robienia większych zakupów nie jest konieczne posiadanie gotówki.

Cheque Dejeuner - Lidl.pl

Cheque Dejeuner

Drodzy Klienci informujemy, że już teraz wszystkie sklepy Lidl akceptują bony Chèque Déjeuner. Życzymy udanych zakupów.

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Nasze sklepy z reguły otwarte są od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 21.00, a w niedzielę od 9.00 do 18.00. Jeśli chcecie Państwo poznać dokładne godziny otwarcia konkretnego sklepu proszę kliknąć tutaj!

Świeżość

Świeżość

 Zwracamy szczególną uwagę, aby artykuły od momentu wyprodukowania aż po ich sprzedaż były zawsze świeże i najwyższej jakości.

Krótki czas oczekiwania do kas

Krótki czas oczekiwania do kas

Staramy się, aby czas oczekiwania do kas był możliwie najkrótszy. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu personelowi oraz wystarczającej ilości otwartych kas chcemy Państwu umożliwić szybkie oraz wygodne zakupy.

Uprzejmość oraz szybkość

Uprzejmość oraz szybkość

Naszym celem jest zadowolenie klienta! Chcąc umilić pobyt w naszych sklepach niezwykłą wagę przywiązujemy między innymi do czystości. Jest ona dla nas tak samo ważna jak krótki czas oczekiwania w kolejce do kas. Nasi pracownicy są zawsze do Państwa dyspozycji.

Gwarancja zadowolenia

Gwarancja zadowolenia

Zadowolenie naszych klientów z zakupionego towaru jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby towar w naszych sklepach był najwyższej jakości. Jeśli produkt okazałby się wadliwy lub niezgodny z ofertą wówczas po okazaniu paragonu mogą go Państwo wymienić lub otrzymać zwrot pieniędzy. W przypadku artykułów posiadających gwarancję producenta, informujemy, że gwarancja dana przez producenta nie wyłącza, ani nie ogranicza praw wynikających z obowiązujących przepisów