Lidl mądry wybór
Główna treść
fin-carre-Lidl.pl
fin-carre-Lidl.pl

Fin Carré

W asortymencie marki Fin Carré znajdują się: czekolada mleczna, deserowa, biała oraz czekolady mleczne z dodatkami (z bakaliami, z orzechami, z orzechami laskowymi, z chrupkami zbożowymi). Czekolady Fin Carré są delikatne i rozpływają się w ustach. Aby zachować jakość i zapobiec roztapianiu, czekolady przewożone są w specjalnie przystosowanych samochodach oraz przechowywane w magazynie i na półkach sklepowych w odpowiedniej dla nich temperaturze. Produkty tej marki posiadają certyfikat UTZ. Dbamy o każdą tabliczkę czekolady!

fin-carre-Lidl.pl
fin-carre-Lidl.pl

Fin Carre Czekolada mleczna z całymi orzechami

Czekolada Fin Carré to 100 g orzechowej przyjemności – zawiera aż 27% orzechów laskowych! Oprócz orzechów w całości, w samej czekoladzie znajduje się również masa orzechowa. Czekolada jest subtelna w smaku i rozpuszcza się w ustach. Dzięki odpowiedniej proporcji masy kakaowej i orzechów, czekolada ma mocno orzechowy i głęboki smak. Całe orzechy laskowe zanurzone w mlecznej czekoladzie nadają naszemu produktowi wyjątkowej chrupkości.

fin-carre-Lidl.pl
fin-carre-Lidl.pl

Fin Carré Czekolada deserowa

Pyszna czekolada, o głębokim, kakaowym smaku. Świetnie sprawdzi się jako składnik słodkich sosów i deserów a także jako energetyczna przekąska.

fin-carre-Lidl.pl

Fin Carré Czekolada mleczna

Mleczna, rozpływająca się w ustach czekolada o delikatnym smaku. Idealna dla wielbicieli klasyki!

fin-carre-Lidl.pl

Fin Carré Czekolada biała

Pyszna, aksamitna biała czekolada może być świetnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju deserów, tortów i ciast. Słodkość i delikatność, której ciężko jest się oprzeć!

fin-carre-Lidl.pl fin-carre-Lidl.pl fin-carre-Lidl.pl