Lidl mądry wybór
Główna treść
Chrupiace-z-pieca-lidl.pl
Chrupiace-z-pieca-lidl.pl

Chrupiące z pieca

Oferowane przez nas pieczywa są odpiekane na miejscu, dzięki czemu są one wyjątkowo chrupkie i smaczne. Ponadto wszystkie chleby nie zawierają konserwantów. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy klient znajdzie swoje ulubione pieczywo, niezależnie od pory dnia. Moduły piekarnicze są nowoczesne i funkcjonalne, umożliwiają przyjazny zakup pieczywa, przy jednoczesnej dbałości o higienę i jakość produktów. W ofercie, poza pieczywem, znajdują się również przekąski słodkie (ciastka, croissant'y, drożdżówki) oraz słone (zapiekanki, hot dogi, paszteciki).

Chrupiace-z-pieca-lidl.pl
Chrupiace-z-pieca-lidl.pl
Chrupiace-z-pieca-lidl.pl

Bułka wiejska

To okragła pyszna bułeczka z rustykalnym pęknięciem. Wyróżnia ją fakt, że jest wypiekana w kamiennych piecach. Bułka wiejska przygotowywana jest z mąki pszennej bez dodatku konserwantów. Zawartość płatków ziemniaczanych nadaje jej wyjątkowy smak oraz sprawia, że świetnie komponuje się z wytrawnymi dodatkami.

Chrupiace-z-pieca-lidl.pl

Chleb żytni

Długo utrzymuje świeżość. Chleb jest przygotowywany na naturalnym zakwasie w 100% z mąki żytniej, bez dodatku konserwantów. Idealnie sprawdzi się do kanapek.

Chrupiace-z-pieca-lidl.pl

Pieczywo żytnie

To doskonały pomysł na pożywną przekąskę. Wyjątkowo chrupiące, nie zawiera konserwantów. Wyśmienicie smakuje zarówno z dodatkami, jak i w czystej formie.

Chrupiace-z-pieca-lidl.pl Chrupiace-z-pieca-lidl.pl Chrupiace-z-pieca-lidl.pl