Lidl mądry wybór
Główna treść
Bluedino-lidl.pl
Bluedino-lidl.pl

Bluedino

Pod marką Bluedino oferujemy sery żółte i pleśniowe zarówno w plastrach, jak i kawałkach. Większość serów pochodzi od najbardziej znanych polskich producentów, a także wytwarzane są z polskiego mleka. Do ich produkcji używa się surowców najwyższej jakości. Dbając o Waszą wygodę proponujemy również opakowania rodzinne. W asortymencie Bluedino znajdziecie: sery pleśniowe, żółte, parzone, hiszpańskie, roladę ustrzycką.

Bluedino-lidl.pl
Bluedino-lidl.pl
Bluedino-lidl.pl
Bluedino-lidl.pl
Bluedino-lidl.pl

Bluedino Ser Gouda

Ser posiada 26% tłuszczu, dojrzewa przez 6 tygodni w obecności wyselekcjonowanych szczepów bakterii. Produkt jest całkowicie naturalny, nie posiada dodatków polepszających konsystencję i smak.

Bluedino-lidl.pl
Bluedino-lidl.pl

Bluedino Ser Edamski mierzwiony

Sery mierzwione to innowacyjne 3 razy cieńsze plasterki wyśmienitych serów Goudy i Edamskiego o łagodnym smaku, podane w nowoczesnym opakowaniu z funkcją „otwórz-zamknij”. Ich szczególne cechy to bogactwo naturalnego wapnia i białka oraz brak konserwantów. Dedykowane są wszystkim smakoszom sera i osobom o wyszukanym guście kulinarnym, ceniącym wyrafinowane smaki, innowacyjność. Sery mierzwione poleca się na kanapki jako smakowitą przekąskę, deskę serów, uzupełnienie wykwintnych dań, jak również efektowną dekorację.

Bluedino-lidl.pl

Bluedino Ser Złocisty, pleśniowy w plastrach

Ser z głęboko przerośniętą szlachetną pleśnią o kremowym miąższu. Charakteryzuje się lekką kompozycją smakową z nutami orzechów i pleśni. Ser dostępny jest w formie wygodnych plastrów idealnej grubości, które nie sklejają się i nie kruszą.

Bluedino-lidl.pl

Bluedino Serek brie, serek camembert

Sery pleśniowe to sery charakteryzujące się wyrazistym smakiem i intensywnym zapachem. Jest to gatunek sera dojrzewającego, który poleca się na kanapki lub jako dodatek do wytwornych dań. Sery można jadać jako samodzielne przekąski lub przystawki, np. delektując się jednocześnie dobrze dobranym do nich winem, lub dodawać je do np. sałatek czy koreczków. Można je również smażyć (np. w panierce) oraz zapiekać lub dodawać do sosów do makaronów.

Bluedino-lidl.pl Bluedino-lidl.pl bluedino-lidl.pl