Lidl mądry wybór
Główna treść
Bellarom-lidl.pl
Bellarom-lidl.pl

Bellarom

Marka Bellarom oferuje linię produktów najwyższej jakości w postaci kaw rozpuszczalnych, mielonych oraz w ziarnach, a także czekolady w starannie dobranych, pysznych smakach. Zarówno kawy, jak i czekolady Bellarom posiadają certyfikat UTZ.

Bellarom-lidl.pl
Bellarom-lidl.pl
Bellarom-lidl.pl

Czekolady Bellarom

Marka Bellarom oferuje szeroki asortyment czekolad w różnych, świetnie skomponowanych smakach. Do wyboru między innymi pyszna czekolada mleczna z całymi migdałami, mleczna / deserowa z orzechami oraz czekolada biała w 3 wersjach. Produkty Bellarom tworzone są z myślą o najbardziej wymagających podniebieniach tych, którzy cenią sobie przede wszystkim dobrą jakość. Czekolady tej marki to aż 200g doskonałego smaku i przyjemności!

Bellarom-lidl.pl

Bellarom Czekolada mleczna z całymi migdałami

Mleczna czekolada, w której zanurzona jest duża ilość prażonych, chrupiących migdałów. Ciężko jej się oprzeć!

Bellarom-lidl.pl

Bellarom Czekolady białe

A Ci, którzy nade wszystko kochają białą czekoladę, w naszych sklepach mogą znaleźć czekoladę białą w 3 smakach – klasyczną białą, białą z chrupkami truskawkowymi oraz białą z orzechami laskowymi i chrupkami ryżowymi.

Bellarom Czekolada deserowa śmietankowa

Dla wielbicieli intensywnego, kakaowego smaku, w ofercie jest także czekolada Bellarom deserowa śmietankowa o zawartości masy kakaowej min. 74%! Ta czekolada nadaje się do gotowania, więc z powodzeniem można użyć ją np. do przygotowania polewy.

Bellarom-lidl.pl

Bellarom Espresso Extra Dark Roast

Kawa ziarnista, która swoją doskonałą jakość zawdzięcza ziarnom Arabica. Tradycyjny proces prażenia ziaren kawy, minimalizuje smak goryczki i czyni ją wyjątkowo aromatyczną. Dodatkowe, ciemne palenie ziaren sprawia, że kawa nabiera niepowtarzalnego smaku oraz silnego aromatu. Produkt idealny dla osób, które cenią sobie mocny i elegancki aromat kawy.

Bellarom-lidl.pl

Bellarom Kawa Espresso

Ziarna kawy Bellarom Espresso to 100% Arabica. Charakteryzuje się wyraźnym smakiem i mocnym aromatem. Ziarna kawy rosną w odpowiednich warunkach, są starannie i dokładnie selekcjonowane, palone na bogatej tradycji. Dzięki temu uzyskują typową, ciemną barwę oraz niezapomniany smak, którego nie sposób pomylić. Ta kawa tworzy idealną bazę dla kawy Cappucino, Latte Macchiato lub dla klasycznej Espresso.

Bellarom-lidl.pl

Bellarom Kawa Gold

Kawa mielona z ziaren 100% Arabica. Świetnie sprawdzi się do zaparzenia pysznej, aromatycznej kawy na sobotnie śniadanie (i nie tylko!).

Bellarom-lidl.pl

Kawa Bellarom Crema

Bellarom Crema to wysokiej jakości kawa mielona, łagodna i harmonijna w smaku. Swój smak zawdzięcza świetnej kompozycji najlepszych ziaren. Delikatne palenie minimalizuje smak goryczki i sprawia, że powstaje miękka, aksamitna pianka i wspaniały aromat. Wyprodukowana w 100% z ziaren Arabica.

Bellarom-lidl.pl

Kawa Bellarom Green Eclipse

100% Robusta o mocnym, wyrazistym smaku i niskiej kwaskowatości, która zadowoli prawdziwych miłośników dobrej kawy.

Bellarom-lidl.pl

Kawa Bellarom BIO Crema

Aksamitna, delikatna kawa typu Crema o wyjątkowym, lekko kwaskowatym smaku z owocową nutką. Tradycyjny proces palenia kawy minimalizuje smak goryczki i czyni kawę wyjątkowo aromatyczną. Ziarna to 100% Arabica i pochodzą z upraw BIO.

Bellarom-lidl.pl Bellarom-lidl.pl Bellarom-lidl.pl