Lidl mądry wybór
Główna treść

Świąteczna Zbiórka Żywności 2016

Bank Żywności 2015

Nie ma piękniejszego gestu niż dzielenie się jedzeniem z drugą osobą. Ta prosta czynność daje nam wiele radości i przypomina o relacjach z drugim człowiekiem. W tegoroczną Zbiórkę Banków Żywności włączyli się pracownicy i klienci ponad 200 sklepów Lidl w całej Polsce. Za ich ogromne zaangażowanie i dobre serce bardzo dziękujemy!

Świąteczna Zbiórka Banków Żywności za nami. Klienci sklepów Lidl po raz kolejny pokazali swoje dobre serce chętnie przekazując produkty do specjalnie przygotowanych na ten cel koszy. Pracownicy sklepów wspierali organizację zbiórki z ogromnym zaangażowaniem. Warto również podkreślić rolę wolontariuszy, którzy przez cały czas trwania zbiórki zachęcali, informowali oraz czuwali nad przebiegiem akcji. Współpraca z Bankami Żywności to dla firmy Lidl prawdziwa tradycja. Wspólne działania trwają już od 14 lat. Lidl każdego roku włączaja się w zbiórkę w okresie Wielkanocnym oraz przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym roku zaangażowanie pracowników i klientów zaowocowało przekazaniem dziesiątek ton żywności dla potrzebujących.

W tym roku w zbiórce uczestniczyło ponad 200 sklepów Lidla gdzie w dniach 25-27 listopad pojawiły się specjalne, oznakowane kosze, do których można było przekazywać suche produkty spożywcze, w tym szczególnie: olej, cukier, przetwory warzywne i owocowe, słodycze, konserwy, mąkę i bakalie.

Tegoroczna zbiórka była wyjątkowa, z uwagi na 20-lecie Banków. Już od dwóch dekad Polacy aktywnie włączają się w zbiórkę i przekazują potrzebującym produkty spożywcze. Za ogromne zaangażowanie klientów i pracowników DZIĘKUJEMY!

Pokaż