Lidl mądry wybór
Główna treść
Ballino-lidl.pl
Ballino-lidl.pl

Ballino

Lody Ballino to prawdziwa uczta dla podniebienia. Szeroki asortyment zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego smakosza lodów. W ofercie znajdują się lody mleczne i jogurtowe, sorbety i lody wodne.

Ballino-lidl.pl
Ballino-lidl.pl
Ballino-lidl.pl

Rożki Ballino Corner

Rożki Ballino Corner to połączenie pysznej lodowej masy z chrupiącym rożkiem waflowym. W naszej ofercie znajdują się smaki, cieszące się największą popularnością: słoneczna wanilia, aromatyczna truskawka oraz wspaniała czekolada z dodatkiem sosów i polew. Ofertę uzupełnia wyśmienity rożek pistacjowy oraz wyjątkowo orzeźwiający sorbetowy mix: truskawki, maliny i czarnej porzeczki.

Ballino-lidl.pl

Ballino Lody jogurtowe

Lody jogurtowe z wysoką zawartością jogurtu greckiego (aż do 25% jogurtu w masie jogurtowej!) oferujemy w dwóch smakach: czysta masa jogurtowa lub subtelne połączenie orzeźwiającej masy jogurtowej z karmelizowanymi orzeszkami pecan i polewy miodowej.

Ballino-lidl.pl

Ballino Lody En’Or

Wysokiej jakości lody na patyku. Jest to propozycja dla wszystkich poszukujących przyjemności i idealnego smaku. Waniliowa masa lodowa z ziarenkami wanilii otulona wyśmienitą czekoladą z migdałami. W ofercie do wyboru czekolady: mleczna z kawałkami migdałów oraz biała.

Ballino-lidl.pl

Ballino Lody wielosmakowe

Proponowane przez nas lody to oferta wyjątkowych smaków, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród nich znajdziecie takie smaki jak: truskawkowy z kawałkami kuszących truskawek, czekoladowy o urzekającym smaku czekolady, stracciatella z chrupiącymi płatkami czekolady, pistacjowe z kawałkami prażonych pistacji, bakaliowe z kawałkami dojrzałych fig, waniliowe muśnięte słoneczną wanilią.

Ballino-lidl.pl

Ballino Sandwich śmietankowy

Sandwich śmietankowy to przepyszna kanapka lodowa. Wyjątkowo śmietankowa masa lodowa, okryta wafelkami. Dla osób poszukujących większego urozmaicenia proponujemy sandwich waniliowo-truskawkowo-czekoladowy.

Ballino-lidl.pl Ballino-lidl.pl http://www.lidl.pl/pl/8187.htm