Lidl mądry wybór
Główna treść
Argus-lidl.pl
Argus-lidl.pl

Argus

To, co nas wyróżnia to wiele lat doświadczeń, w trakcie których piwowarzy wielu pokoleń dobierali warunki procesu warzenia, fermentacji i leżakowania w ten sposób, by produkt był lepszy od innych. Te receptury są pilnie strzeżone przez zakłady produkcyjne – browary posiadające ponad 100-letnie doświadczenia. Piwa Argus to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia na arenie międzynarodowej. Szeroki wybór wariantów dostępności z pewnością zadowoli każdego smakosza.

Argus-lidl.pl
Argus-lidl.pl
Argus-lidl.pl
Argus-lidl.pl
Argus-lidl.pl

Argus Premium

Piwo wyróżnia wysoka jakość, której źródłem są surowce, technologia i ludzie organizacji produkującej piwo. Piwo powstało ze słodu jasnego typu pilzneńskiego, natomiast woda użyta do produkcji Argusa Premium pochodzi ze studni głębinowych, dzięki czemu jest źródłem wielu cennych minerałów.

Argus-lidl.pl

Argus Strong

Argusa Strong wyprodukowano ze słodu jęczmiennego i chmielu przy użyciu drożdży piwowarskich, których szczepy pochodzą z Instytutu Weihenstephan.

Argus-lidl.pl

Argus Porter

Argus Porter to przedstawiciel stylu Porter Bałtycki. Cechuje go głęboka czarna barwa, esencjonalny smak i gęsta kremowa piana. Już od pierwszego łyku zachwyca smakiem palonego ziarna połączonym z nutami czekoladowymi, kawowymi, karmelowymi, wyczuwalnymi detalami suszonych owoców. Wyróżnia się niezwykle gęstą, kremową pianą o doskonałej strukturze. Idealny do deserów, zwłaszcza do gorzkiej czekolady.

Argus-lidl.pl Argus-lidl.pl argus-lidl.pl