Lidl mądry wybór
Główna treść
crownfield-lidl.pl
crownfield-lidl.pl

Crownfield

Bogaty wybór płatków śniadaniowych to doskonały sposób na dobre rozpoczęcie dnia. Płatki śniadaniowe to smaczne i pożywne śniadanie. Dzięki przejrzystej etykiecie bez problemu poznasz skład produktu. Większość produktów, znajdujących się w ofercie została wyprodukowana w Polsce. Oferta zawiera: artykuły BIO, płatki kukurydziane, owsiane, zbożowe, z pszenicy. 

crownfield-lidl.pl
crownfield-lidl.pl
crownfield-lidl.pl
crownfield-lidl.pl

Crownfield Bio musli

Pyszna i pożywna kompozycja płatków zbożowych z dodatkiem suszonych owoców, orzechów i ziaren. Wysoka zawartość błonnika pozwoli utrzymać uczucie sytości na dłużej. Wszystkie składniki pochodzą ze sprawdzonych, ekologicznych gospodarstw. W ofercie znajdują się musli z: chrupiącymi owocami, wspaniałą czekoladą, bircher musli, orkiszowo-owocowe.

crownfield-lidl.pl

Crownfield Płatki kukurydziane

Złociście wypieczone, w pełni wyprodukowane z polskiej kukurydzy. Stworzone tradycyjną technologią, z zachowaniem doskonale chrupiącej tekstury. Płatki są połączeniem wyśmienitego smaku i chrupiącej kukurydzy. Idealne na poranny posiłek!

crownfield-lidl.pl

Crownfield Kuleczki zbożowe o smaku czekoladowym

Kuleczki zbożowe mają wyśmienity smak czekoladowy i niezwykle barwią mleko, zamieniając je w czekoladową rozkosz. Kuleczki wyprodukowano z pełnoziarnistej mąki pszennej i wzbogacono w 10 witamin oraz wapń i żelazo. Produkt został objęty programem stałej redukcji cukru.

crownfield-lidl.pl crownfield-lidl.pl crownfield-lidl.pl