Lidl mądry wybór
Główna treść

Twoje zaufanie do naszych produktów zobowiązuje!

1

1

Dla Twojego serca!

frk.jpg

Zdrowie dla każdego z nas jest bezcenne, dlatego tak ważne są codzienne działania profilaktyczne. Teraz możesz zadbać o swoje zdrowie wybierając produkty z asortymentu sklepów Lidl opatrzone logotypem Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Wybór tych artykułów ma znaczenie nie tylko w codziennej profilaktyce chorób układu krążenia, ale również wspiera rozwój polskiej kardiochirurgii. Dzięki działalności Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza, którą czynnie wspieramy, do profilaktyki klinicznej wprowadzone są nowoczesne technologie z zakresu leczenia chorób serca, przy aktywnej postawie społecznej Fundacji mającej na celu szerzenie wiedzy o tym , jak zdrowo żyć. Dowiedz sie więcej!

___________________________________________________________________________________________________

Metalowa zakrętka i korek syntetyczny - w jaki sposób możesz chronić populację dębów korkowych.

1

Korkiem do win jest kora dębu korkowego - Quercus suber - rosnącego w basenie Morza Śródziemnego i krajach północno-zachodniej Afryki. Korkowców jest coraz mniej, a zapotrzebowanie na cenny surowiec jest coraz większe. Co roku butelkowane są miliony litrów wina, które zatyka coraz cenniejszy korek. Firma Lidl, by chronić populację dębów korkowych, stosuje w większości korek syntetyczny i metalowe zakrętki, co wpływa na obniżenie ceny win przy zachowaniu pełnych walorów smakowych.

___________________________________________________________________________________________________

Po pierwsze jakość!

laboratorium.jpg

Wysoką jakość produktów osiągneliśmy dzięki sprawowanej kontroli zarówno przez jednostki wewnętrzne, jak i specjalistyczne, niezależne, renomowane instytuty zewnętrzne. Rezultatem przeprowadzonych przez nas badań i testów są liczne certyfikaty jakości przyznawane naszym produktom. W 2010 roku zleciliśmy ponad 4500 analiz jakościowych w zewnętrznych, akredytowanych laboratoriach w Polsce i zagranicą. Dowiedz się więcej!