Lidl mądry wybór
Główna treść

#RockowaWyspaLidla 2017 - dziękujemy, że byliście z nami

1

Kilkaset osób w jednym miejscu, mnóstwo uśmiechu, zabawy i moc pozytywnej energii. Wszystko to na naszej „Rockowej Wyspie Lidla”, którą zorganizowaliśmy już po raz siódmy, by podziękować Wam za zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy podczas XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dzięki klientom i pracownikom firmy Lidl, w ciągu 8 lat wspólnego grania, udało nam się przekazać na rzecz Fundacji łącznie ponad 14 mln zł. Tegoroczny Festiwal dobiegł końca, ale niesamowite wspomnienia zostaną z nami na długo. Dziękujemy, że byliście tam z nami!

Nasz rockowy sklep ruszył już 31 lipca o godzinie 12:00. Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o Was. Od wtorku do niedzieli otwarty był 24 godziny na dobę! Nie musieliście dźwigać ciężarów z domu i opuszczać terenu festiwalu, by zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze produkty. W naszym asortymencie znalazły się m.in. świeże owoce, soki, woda i chrupiące pieczywo. Łącznie sprzedaliśmy blisko pół miliona sztuk ciepłego pieczywa. Z wielką chęcią gasiliście pragnienie owocowymi, zimnymi sokami i oczywiście wodą. Wszystkie zrobione w naszym sklepie zakupy, nosiliście w naszych designerskich EKO-torbach, których przygotowaliśmy w tym roku blisko 170 tysięcy sztuk. Mimo że kolejki do sklepu były długie, po raz kolejny pokazaliście, że na Woodstocku po prostu nie da się nudzić. Nawet stojąc w kolejce, nie brakowało Wam pozytywnej energii i optymizmu.

W tym roku strefę chill out w trakcie festiwalu odwiedziło ponad 13 000 gości. Nasza rockowa wyspa to idealne miejsce na zabawę, relaks i odpoczynek. Każdego ranka spotykaliśmy się w strefie przygotowywania śniadań, gdzie mogliście wzbogacić swoje posiłki o udostępnione przez nas świeże zioła z Ryneczku Lidla i przyprawy. Było smacznie i kolorowo. Na każdego, kto w naszym sklepie wydał 30 złotych, czekała darmowa kawa w barze kawowym, serwowana przez profesjonalnych baristów lub smaczna lemoniada, przygotowana z soczystych cytryn z Ryneczku Lidla. Łącznie wydaliśmy ponad 16 tys. napojów. W naszej strefie chill out cały czas coś się działo! Była poranna joga, warsztaty bębniarskie oraz mnóstwo sportowych animacji, przy których nie brakowało śmiechu i wygłupów. Nowością była strefa foto, gdzie na specjalnym urządzeniu mogliście wydrukować swoje zdjęcie i tym samym upamiętnić wasz udział w tym wyjątkowym Festiwalu. Mamy nadzieję, że na długo utkwi Wam w pamięci zabawa na „Festiwalu Kolorów”. Dzięki niej, nasza strefa przez kilka chwil mieniła się wszystkimi kolorami tęczy, a energia i emocje, jakie towarzyszyły wspólnej zabawie, są trudne do ujęcia w słowa.

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę na XXIII Przystanku Woodstock. Jesteśmy wdzięczni za każdy uśmiech, pozytywne słowo i Wasz optymizm, który każdego dnia jeszcze bardziej rósł w siłę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć  – przeżyjmy to jeszcze raz!

1
1
1
1
1
1
1
1
1
1